Online 8 Haftalık Pilates Dersleri

Nazlı Aydın 28.04.2019
Yaza Hazırlık Programı ; Tarih: 15 Mayıs- 10 Temmuz Gün ve Saat: Her Çarşamba saat 20:00-21:00

Tarih: 15 Mayıs- 10 Temmuz

Gün ve Saat: Her Çarşamba saat 20:00-21:00 Arası (Haziran'ın ilk haftası bayram haftası ders yapılmayacak, program bir hafta sonra kaldığı yerden 8 haftayı tamamlayacak şekilde devam edecektir)

Ücret: 400 TL

Yaz kapıya dayanmışken uzun ve ince bir duruş, esneklik, güçlü denge, dinamik ve enerjik bir görünüm, berrak bir zihin, estetik bir beden ve güçlü bir karına sahip olmayı kim istemez ki? Tüm bunlara sahip olmak için ''Pilates'' birebir!

Uzun yıllardır verdiğim grup mat derslerimde edindiğim tecrübe ile her seviyeye uygun olarak eşzamanlı uyarlanarak verilecek grup derslerimi online platformda aktarmak benim için ayrıca keyif verici çünkü uzakları yakın hissetmek gerçekten güzel.

Hangi şehirde olduğunuz önemli değil hamilelik veya ciddi bir rahatsızlığınız olmadığı sürece öncesinde sağlık durumunuz ile ilgili birebir haberleştikten sonra online platformdaki derslerime her seviyeden katılabilirsiniz. Derslerde herkesin seviyesine uygun olarak uyarlanacak hareketlerle katılımcılar yönlendirilecektir.

İlk dersimizde pilatesi daha önce hiç deneyimlememiş katılımcılar için temel kavramların üzerinden geçilecek ayrıca her ders hatırlatmalar da yapılacaktır.

Her hafta bedenin bir bölgesine (kol, karın, kalça, sırt, üst bacaklar, iç bacaklar vb.) odaklanmak üzere bütünsel bir beden güçlenmesi ve dengesine odaklanarak egzersizler yapılacaktır. Pilates bu programla birlikte günlük yaşantınızda da farkını hissettirecektir.

Zaman geçiyor, yaz yaklaşıyor :)

Katılımcılar online dersler için ne dedi bir göz atalım;

Seda Odabaşı: Pilatesi kendi konfor alanında yapabilmek müthiş bir şey. Zaman sorununu tamamen ortadan kaldırıyor, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Çağla Çakıroğlu: Bizzat denedim, ev,iş derken egzersize zaman kalmıyordu. Vicdan azabı ve zamansızlık bahanelerine birebir çözüm oldu.

Pinar Anakök: Ben de denedim hem de taaa Alaska'lardan. Şahane bir çözüm ve kolaylık.

Yasemin Özlü: Bahanelerin ''anlamsız'' kaldığı platform. İstediğin yerde yapabileceğin süper rahat bir sistem. Hem hamileyken hem de öncesinde bana büyük kolaylık sağladı. İyi ki yolum kesişti.

Bu Yazıyı Paylaşmak İstersen

Yorumlar

Sayfayı Paylaş